• Nieudane wczytanie danych z kanału informacyjnego.
Dotacje na wspieranie działalności gospodarczej w dziedzinie gospodarki elektronicznejMikroprzedsiębiorcy lub mali przedsiębiorcy mogą ubiegać się o dofinansowanie na realizację projektów polegających na świadczeniu e-usługi w ramach działania 8.1 „Wspieranie działalności gospodarczej w dziedzinie gospodarki elektronicznej” Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka, 2007 – 2013. Nabór wniosków odbędzie w dniach 6 - 17 maja  2013 r.
W ramach Działania 8.1 przewidziano dofinansowanie w dziedzinie gospodarki elektronicznej z przeznaczeniem na realizację projektów polegających na świadczeniu e-usługi, przy czym projekty te mogą obejmować wytworzenie produktów cyfrowych koniecznych do świadczenia e-usługi.

Projekty mogą być objęte wsparciem przez okres nie dłuższy niż 24 miesiące. Wymaganym produktem projektu kwalifikowanego do wsparcia jest przygotowanie, wdrożenie i świadczenie co najmniej jednej e-usługi. O dofinansowanie w ramach Działania 8.1 mogą ubiegać się mikroprzedsiębiorcy lub mali przedsiębiorcy posiadający siedzibę na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

Budżet i poziom dofinansowania:Budżet Działania wynosi 385 635 294,00 EUR.

Organizatorem konkursu w ramach Działania 8.1 „Wspieranie działalności gospodarczej w dziedzinie gospodarki elektronicznej” jest Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości.

Więcej informacji na stronie: http://poig.parp.gov.pl/index/more/32458

Gospodarka „Wspieranie działalności gospodarczej w dziedzinie gospodarki elektronicznej