• Nieudane wczytanie danych z kanału informacyjnego.

W związku z realizacją projektu „Własna firma- szansą na zmianę” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach działania 6.2 „Wsparcie oraz promocja przedsiębiorczości i samozatrudnienia”, chcieliśmy zapoznać Państwa z realizowanym przez firmę AG Doradztwo  projektem.

Projekt „Własna firma- szansą na zmianę” adresowany jest do osób zamieszkałych lub uczących się w powiatach:

- kolskim

- konińskim

- tureckim

- słupeckim

- mieście Konin

zamierzające otworzyć działalność gospodarczą, które jednocześnie spełniają poniższe warunki:

• nie posiadały zarejestrowanej działalności gospodarczej w okresie 1 roku

przed przystąpieniem do projektu

• są w wieku 18-24 lat

Pomoc w rozpoczęciu działalności gospodarczej będzie udzielana osobom:

• bezrobotnym

• nieaktywnym zawodowo w tym uczących się

I CZĘŚĆ REALIZACJI PROJEKTU:

Wsparcie szkoleniowo –doradcze:
obejmuje świadczenie nieodpłatnych usług szkoleniowo- doradczych dotyczących zagadnień związanych z podejmowaniem i prowadzeniem działalności gospodarczej. Wsparcie to będzie przeprowadzone w formie:
•    wsparcia indywidualnego
•    doradztwa grupowego
•    szkoleń

II CZĘŚĆ REALIZACJI PROJEKTU

Beneficjenci Ostateczni po zakończeniu części szkoleniowo-doradczej złożą wniosek o udzielenie dotacji inwestycyjnej na działalność gospodarczą, którego załącznikiem będzie Biznes Plan.

Maksymalna wartość pomocy finansowej przyznanej uczestnikowi projektu wynosi 40tys.

III CZĘŚĆ REALIZACJI PROJEKTU

Po podpisaniu Umowy na otrzymanie jednorazowej dotacji inwestycyjnej Beneficjent Ostateczny może złożyć wniosek o udzielenie wsparcia pomostowego.Wsparcie  przyznawane będzie w wysokości 1386 zł przez okres 6 miesięcy, w miesięcznych transzach.

Szczegółowe informacje na temat projektu znajdują się na stronie internetowej:

http://www.wlasnafirma.org.pl /

Biuro Projektu