W akcję włączyło się w tym roku 70 wolontariuszy – 50 z terenu Kłodawy i 20 z Gminy Chodów. Tegoroczna akcja trwała dwa dni. W sobotę 10 Stycznia odbył się koncert rockowy w podczas którego wystąpiło 5 zespołów z Przedcza, Koła, Babiaka i Kłodawy. Na widowni zasiadło około 70 fanów rock’n rolla. Drugiego dnia w niedzielę 11 stycznia, dzieci i młodzież z puszkami rozpoczęli kwestę na terenie miasta a o godzinie 16 w wypełnionej po brzegi Sali widowiskowej Gminnego Ośrodka Kultury w Kłodawie rozpoczął się blok występów, przygotowanych przez szkoły i przedszkola z terenu gminy Kłodawa oraz GOK. W przerwach występów przeprowadzono licytację gadżetów ofiarowanych przez sponsorów na rzecz WOŚP. Na zakończenie występów pokazami sztucznych ogni złączyliśmy się z wolontariuszami w całej Polsce tradycyjnym „Światełkiem do nieba” W ramach tegorocznego finału w pracę sztabu zaangażował się zarząd K.S.GÓRNIK KŁODAWA, Młodzieżowa Drużyna OSP pod kierownictwem Tomasza Barańskiego. Tradycyjnie przy stoliku na rzecz XVII finału w warcaby grał z nami pan Józef Kalinowski. W trakcie wszystkich imprez występujący i widzowie posilali się w zdrowo zaopatrzonym bufecie.

XVII finał w liczbach

• 70 wolontariuszy zbierających i przygotowujących akcję
  • około 180 artystów występujących na scenie
  • około 400 widzów.