Dnia 24.10.2009 zespoły taneczne GAMA i GAMA I uczestniczyły w III Ogólnopolskim Turnieju Formacji Tanecznych – „Taneczne Pejzaże” – Góra Kalwaria – Brześce 2009.

Całość prezentacji tanecznych oceniało jury w składzie:
  • - Piotr Patłaszyński – Prezes Polskiej Federacji Tańca
  • - Piotr Galiński – Tancerz, choreograf, juror telewizyjnego programu „Taniec z Gwiazdami”
  • - Jirina Nowakowska – Tancerz, choreograf, instruktor tańca nowoczesnego i współczesnego

W kategorii taniec nowoczesny 13 -18 lat Zespół GAMA – wytańczył „Srebrny Pejzaż” za układ „Let’go”. A zespół GAMA I – wytańczył „Złoty Pejzaż” za układ „Show”. Był to pierwszy i bardzo udany występ w tym sezonie artystycznym.
Obecnie zespoły przygotowują się do następujących Ogólnopolskich prezentacji.
  • 11.11.2009r – IX Ogólnopolski Festiwal Tańca Nowoczesnego „Wirujący Krąg” – Ostrów Mazowiecka
  • 21.11.2009r – Ogólnopolski Turniej Tańca Nowoczesnego – Włocławek
  • 21.11.2009r – Turniej Tańca Break Dance – Konin - 28.11.2009r – zapraszamy na Inaugurację Roku Kulturalnego 2009/2010 gdzie będzie można obejrzeć wszystkie nasze grupy taneczne i wokalne w programie „GAMA SHOW”. A póki co brawa dla „Złotych Dzieci ” !!!
Nagroda Pejzaż dla Gamy
Nagroda Pejzaż dla Gamy Nagroda Pejzaż dla Gamy