20 października o godzinie 18.00 zapraszamy do Gminnego Ośrodka Kultury w Kłodawie na spektakl, w którym udział wezmą Bohdan Łazuka, Marek Siudym, Jacek Kawalec, Maciej Damięcki, Ryszard Kotys, Dariusz Gnatowski i Jan Jakub Należyty.

*  Andropauza - Męska Rzecz, czyli zdecydowana odpowiedź na „Klimakterium”

Gwałtowny spadek testosteronu, osteoporoza, zmęczenie, depresja,
przyrost wagi, bóle pleców, bezsenność… Wymieniać dalej?
Te straszne słowa można zamknąć w jednym, ale przerażającym:

A N D R O P A U Z A - Męska Rzecz, czyli zdecydowana odpowiedź na „Klimakterium"

Dla zabicia resztek nadziei wyjaśniamy: andropauza, to męska odmiana klimakterium. Kobieta w klimakterium, to osoba, której mężczyzna musi wybaczyć więcej. Andropauza, to stan, którego mężczyzna nie może wybaczyć sobie. Zwłaszcza, że kobiety i andropauzy mężczyzna nigdy nie zrozumie. A żyć trzeba!

Pięciu nieznajomych spotyka się w sanatorium. Pięć odmiennych osobowości, pięć charakterów i pięć życiorysów. I jeden wspólny wróg - doktor Zus. (Zbieżność nazwisk przypadkowa?) Polska rzeczywistość w sanatoryjnej świetlicy i na dancingu. Historia, która każdemu może się zdarzyć. Opowiedziana prześmiesznymi dialogami i piosenkami, których melodie rozpoznajemy po pierwszych dźwiękach. Wulkan dowcipu, kiedy bohaterowie idą na żywioł. I odrobina wzruszenia, kiedy wspominają młodość. Samo życie. Najnowsza komedia Jana Jakuba Należytego. W role kuracjuszy wcielają się (w podwójnej obsadzie) Bohdan Łazuka, Marek Siudym, Jacek Kawalec, Maciej Damięcki, Ryszard Kotys, Dariusz Gnatowski i Jan Jakub Należyty.
A głosu Zbigniewowi Wodeckiemu użycza Zbigniew Wodecki.

Andropauza - męska rzecz!

Jeszcze nie skończony mecz.
Jeszcze nie schodzimy z pola,
Jeszcze nie raz strzelisz gola!
Andropauza -męska rzecz!
Nikt nas nie odstawi na boczny peron
Jeszcze w nas buzuje testosteron.
Życie mamy proste jak korkociąg
Przeciąg nam nie straszny, ani pociąg

Czas trwania: 130 min. (z przerwą)
20 październik godz. 18:00
Bilety w cenie 60 zł do nabycia w biurze GOK w Kłodawie.

*  Andropauza - Męska Rzecz, czyli zdecydowana odpowiedź na „Klimakterium”

Kultura A N D R O P A U Z A - Męska Rzecz, czyli zdecydowana odpowiedź na Klimakterium