W tegorocznej Sztafecie wzięło udział ponad 100 uczestników, przy czym miała ona również charakter międzynarodowy, ponieważ wzięli w niej udział przedstawiciele z Niemiec i z Węgier. Tym razem Sztafeta obejmowała etapy: Nordic Walking – trasa o długości 8 km, dwie Trasy Rowerowe- pierwsza o długości 26 km i druga 13 km oraz Bieg Terenowy na trasie o długości 10,5 km. Metę zlokalizowano przy Szkole Podstawowej i Gimnazjum Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich w Wólce Czepowej. Po ogłoszeniu wyników oraz wręczeniu Dyplomów i Pucharów odbyła się Majówka na świeżym powietrzu. Tegoroczna III Majowa Sztafeta Flagi otrzymała wsparcie z budżetu Gminy Kłodawa w ramach współpracy z organizacjami pozarządowymi. Łącząc część sportową i promocyjną Święta Flagi z częścią kulturalną i rozrywkową impreza przyczynia się do rozwoju naszego regionu a podejmowane działania upowszechniają sport i dziedzictwo kulturowe oraz podkreślają rolę rodziny i tradycji, w widoczny sposób umacniając nasze więzi wspólnotowe. Organizatorom, uczestnikom oraz wszystkim zaangażowanym osobom i instytucjom bardzo serdecznie dziękujemy za udział w Sztafecie.

Galeria zdjęć:

Turystyka III Majowa Sztafeta Flagi