Otwarcie Rodzinnego Parku Rozrywki "ALFA" w Pomarzanach Fabrycznych

Otwarcie Rodzinnego Parku Rozrywki "Alfa" W dniu 17 lipca 2011 roku Stowarzyszenie „Solna Dolina”, było obecne na otwarciu „Rodzinnego Parku Rozrywki ALFA”, w Pomarzanach Fabrycznych, gmina Kłodawa. Projekt budowy „Rodzinnego Parku Rozrywki ALFA”, został nagrodzony w konkursie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego „Wielkopolska Odnowa Wsi”. Na otwarciu „Rodzinnego Parku Rozrywki ALFA”, byli obecni: pan Ireneusz Niewiarowski Senator RP, pani Emilia Dunal Dyrektor Departamentu Programów Rozwoju Obszarów Wiejskich Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego, pani Anna Kurowska Naczelnik Oddziału Wdrażania Programów Samorządu, pan Józef Chudy Burmistrz Miasta i Gminy Kłodawa, pani Jadwiga Jaroniewska Przewodnicząca Rady Miejskiej w Kłodawie, Radni Powiatu Kolskiego i Gminy Kłodawa.

Uroczystego przecięcia wstęgi dokonali: Bartosz Błaszczyk, Józef Chudy, Emilia Dunal oraz Ireneusz Niewiarowski. Po okolicznościowych przemówieniach pana Burmistrza, pani Dyrektor, pana Senatora, nastąpiło wręczenie dyplomów, dla osób zaangażowanych w realizację projektu Parku ALFA. Dyplomy wręczał pan Grzegorz Siwiński Radny Rady Miasta i Gminy Kłodawa oraz Przewodniczący Grupy Odnowy Wsi w Pomarzanach Fabrycznych i pani Wiesława Olczyk sołtys wsi Pomarzany Fabryczne. Dyplom otrzymała także pani Prezes Stowarzyszenia „Solna Dolina” Magdalena Bawej, która z racji zatrudnienia w Urzędzie Miasta i Gminy Kłodawa, opiekowała się projektem pod względem formalnym. Następnym punktem programu było posadzenie dębu z okazji Polskiej Prezydencji w Unii Europejskiej, przez Senatora RP Ireneusza Niewiarowskiego.

Po części oficjalnej, nastąpiła część mniej oficjalna, a w niej konkursy dla dzieci i zabawa taneczna dla uczestników festynu, która trwała do późnych godzin nocnych. Mieszkańcom Pomarzan Fabrycznych gratulujemy zaangażowania w realizację projektu oraz w budowaniu kapitału ludzkiego i życzymy dalszych sukcesów.

Fotogaleria:

Otwarcie Rodzinnego Parku Rozrywki "Alfa"

Życie w Kłodawie Aktualności Otwarcie Rodzinnego Parku Rozrywki "ALFA" w Pomarzanach Fabrycznych