Kwiecień miesiącem pamięci narodowej.

Program spotkania rowerzystów na terenie byłego obozu śmierci Kulmhof – 15.IV.2012

11.oo – 11.3o Przyjazd uczestników na parking w lesie rzuchowskim k.Chełmna n/Nerem.

11.30 – 11.45 „Historia obozu śmierci Kulmhof” – Prelekcja przedstawiciela Muzeum.

11.55 – 12.05 Zapalenie zniczy pod pomnikiem ofiar obozu. Chwila ciszy.

12.05 – 13.15 Zwiedzanie terenu byłego obozu śmierci Kulmhof (przewodnicy z Muzeum)

13.3o Zakończenie spotkania. Rowerzyści wyjeżdżają w drogę powrotną.

Zgłaszanie chęci uczestnictwa - najpóźniej do 31 marca br. :

e-mailem: > Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. < oraz osobiście lub telefonicznie:

Jan Graliński – sklep rowerowy w Kole ul.Zielona – tel.: 605 273 419
Włodzimierz Kowalczyk – koordynator w Kłodawie – tel.: 601 155 438
Grzegorz Mokrzycki – prezes Stow.Przyjaciół Miasta Koła – tel.: 604 455 572

Gimnazja i szkoły ponadgimnazjalne mogą zgłaszać pocztą elektroniczną swoje grupy rowerzystów: uczniowie+nauczyciele w grupach 10-cio osobowych.

Uwaga: Uczestnicy spotkania przyjeżdżają na własną odpowiedzialność – zalecane indywidualne/grupowe ubezpieczenie się (NNW) oraz zaopatrzenie się w zapasowe dętki rowerowe, napoje i prowiant we własnym zakresie.

Z uwagi na bezpieczeństwo zaleca się jazdę w grupach 10-cio osobowych !

Włodzimierz Kowalczyk – pielgrzym rowerowy z Kłodawy

PATRONAT MEDIALNY

przeglad_kolski_logo.jpg

Życie w Kłodawie Aktualności Spotkanie rowerzystów dla uczczenia pamięci ofiar obozu śmierci Kulmhof w Chełmnie n/Nerem