Oto kilka chwil z życia „Europrzedszkolaków z Solnej Doliny” uwiecznionych na zdjęciach.
https://klodawa.eu/europrzedszkolaki-z-solnej-doliny.html?start=10#sigFreeId65512b3ec8
Oto kilka chwil z życia „Europrzedszkolaków z Solnej Doliny” uwiecznionych na zdjęciach.
INFORMACJA DLA RODZICÓW
W dniu 15.05.2012 r . o godz. 14:00 w Przedszkolu im. Jana Brzechwy w Kłodawie, sali nr 5 odbędzie się spotkanie z rodzicami dzieci grupy VII „Europrzedszkolaki z Solnej Doliny' . Spotkanie zwołane jest na prośbę Kierownika Projektu. Proszę o udział w spotkaniu.
Kierownik projektu
Justyna Wawrzyniak
W kalendarzu imprez organizowanych przez Przedszkole Miejskie w Kłodawie znajdują się obchody Dnia Patrona - Jana Brzechwy. W ty roku w przygotowania włączyły się „Europrzedszkolaki z Solnej Doliny”, które miały okazję odnotować swój aktorski debiut w przedstawieniu ilustrującym wiersz pt: „Na straganie”. Pozostałe dzieci z przedszkola również przygotowały album ilustrujący jeden z wierszy Jana Brzechwy oraz inscenizację wybranego utworu , do którego uszyte zostały specjalne kostiumy. Dopełnieniem dziecięcych inscenizacji były biografia pisarza w wersji dla najmłodszych, zagadki, konkursy oraz wystawa książek i wierszy Jana Brzechwy.
1. Małgorzata Zagozda – język angielski
2. Agnieszka Pabin – gimnastyka korekcyjna
3. Marcelina Góralczyk – zajęcia taneczne
4. Joanna Sieczkowska – język angielski
5. Ewa Drapińska – logorytmika
6. Marta Traczyk – logorytmika
PLAN ZAJĘĆ DODATKOWYCH
GRUPA |
PONIEDZIAŁEK |
WTOREK |
ŚRODA |
CZWARTEK |
PIĄTEK |
Rodzaje zajęć |
Rodzaje zajęć |
Rodzaje zajęć |
Rodzaje zajęć |
Rodzaje zajęć |
|
I (I) H.Kopczyńska |
10.54-11.15 j.ang. |
9.30-10.00 gim.korek. |
10.45-11.15 j.ang. |
9.30-10.00 zaj. tan. |
|
II ( I) H.Kopczyńska |
10.15-10.45 j.ang. |
12.30-13.00 gim.kor. |
10.15-10.45 j.ang. |
12.30-13.00 zaj.tan. |
|
III (II) M. Frątczak |
|
10.00-10.30 gim.kor. |
10.30-11.00 j.ang. |
10.00-10.30 zaj.tan. 13.00-13.30 j.ang. |
|
IV (II) M. Frątczak |
9.45-10.15 j.ang. |
9.30-10.00 zaj.tan. |
9.45-10.15 j.ang. 12.30-13.00 gim.kor. lub 13.00-13.30 |
|
|
V (III) D. Wasiak |
9.15-9.45 logorytm. |
10.30-11.00 gim.kor. |
8.00-8.30 j.ang. |
10.30-11.00 zaj.tan. |
8.00-8.30 j.ang. 12.15-12.45 logorytm. |
VI (III) D. Wasiak |
9.15-9.45 j.ang. 9.45-10.15 logorytm. |
10.00-10.30 zaj.tan. |
9.15-9.45 j.ang 13.00-13.30 gim.kor. |
|
12.45-13.15 logorytm. |
VII (IV i VI) I.Kołodziejska M. Wojewoda |
13.00-13.30 j.ang. |
11.00-11.30 gim.kor. |
13.00-13.30 j.ang. |
11.00-11.30 zaj.tan. |
|
VIII (IV i V) I.Kołodziejska M.Kolonko |
8.00-8.30 j.ang. |
13.00-13.30 gim.kor. |
8.00-8.30 j.ang. |
13.00-13.30 zaj.tan. |
|
IX Europrzedszkolaki |
15.30-16.00 logorytm. 16.00-16.30 j.ang. |
13.30-14.00 gim.kor. 14.00-14.30 j.ang. |
|
14.00-14.30 zaj.tan. |
15.30-16.00 logoryt. |
X Europrzedszkolaki |
15.30-16.00 j.ang. 16.00-16.30 logorytm. |
14.00-14.30 gim.kor. 15.15-15.45 j.ang. |
|
13.30-14.00 zaj.tan. |
16.00-16.30 logoryt. |
GRUPA I (3-LATKI )- P. H. KOPCZYŃSKA
DNI TYGODNIA |
ZAJĘCIA DODATKOWE |
GODZINY ZAJĘĆ |
Poniedziałek |
Jęz. angielski p. Małgorzata Zagozda
|
10.45 – 11.15
|
Wtorek |
Gimnastyka korekcyjna p. Agnieszka Pabin
|
9.30 – 10.00 |
Środa |
Jęz. angielski p. Małgorzata Zagozda
|
10.45 – 11.15
|
Czwartek |
Zajęcia taneczne p. Marcelina Góralczyk
|
9.30 – 10.00 |
Piątek |
|
|
Zajęcia z pedagogiem p. Natalia Gaj –od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 – 13.00
Zajęcia z psychologiem p. Edyta Nita – wtorki i piątki w godz. 14.15 – 16.45
GRUPA II (3-LATKI )- P. H. KOPCZYŃSKA
DNI TYGODNIA |
ZAJĘCIA DODATKOWE |
GODZINY ZAJĘĆ |
Poniedziałek |
Jęz. angielski p. Małgorzata Zagozda
|
10.15 – 10.45
|
Wtorek |
Gimnastyka korekcyjna p. Agnieszka Pabin
|
12.30 – 13.00 |
Środa |
Jęz. angielski p. Małgorzata Zagozda
|
10.15 – 10.45
|
Czwartek |
Zajęcia taneczne p. Marcelina Góralczyk
|
12.30 – 13.00 |
Piątek |
|
|
Zajęcia z pedagogiem p. Natalia Gaj –od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 – 13.00
Zajęcia z psychologiem p. Edyta Nita – wtorki i piątki w godz. 14.15 – 16.45
GRUPA III (4-LATKI )- P. M. FRĄTCZAK
DNI TYGODNIA |
ZAJĘCIA DODATKOWE |
GODZINY ZAJĘĆ |
Poniedziałek |
|
|
Wtorek |
Gimnastyka korekcyjna p. Agnieszka Pabin
|
10.00 – 10.30 |
Środa |
Jęz. angielski p. Joanna Sieczkowska
|
10.30 – 11.00 |
Czwartek |
Zajęcia taneczne p. Marcelina Góralczyk Jęz. angielski p. Joanna Sieczkowska |
10.00 – 10.30 13.00 – 13.30 |
Piątek |
|
|
Zajęcia z pedagogiem p. Natalia Gaj –od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 – 13.00
Zajęcia z psychologiem p. Edyta Nita – wtorki i piątki w godz. 14.15 – 16.45
GRUPA IV (4-LATKI )- P. M. FRĄTCZAK
DNI TYGODNIA |
ZAJĘCIA DODATKOWE |
GODZINY ZAJĘĆ |
Poniedziałek |
Jęz. angielski p. Małgorzata Zagozda
|
9.45 – 10.15
|
Wtorek |
Zajęcia taneczne p. Marcelina Góralczyk
|
9.30 – 10.00 |
Środa |
Jęz. angielski p. Małgorzata Zagozda Gimnastyka korekcyjna p. Agnieszka Pabin W środę koncertową zajęcia przesunięte będą o pół godziny |
9.45 – 10.15 12.30 – 13.00 13.00 – 13.30 |
Czwartek |
|
|
Piątek |
|
|
Zajęcia z pedagogiem p. Natalia Gaj –od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 – 13.00
Zajęcia z psychologiem p. Edyta Nita – wtorki i piątki w godz. 14.15 – 16.45
GRUPA V (5-LATKI )- P. D. WASIAK
DNI TYGODNIA |
ZAJĘCIA DODATKOWE |
GODZINY ZAJĘĆ |
Poniedziałek |
Logorytmnika p. Ewa Drapińska |
9.15 – 9.45
|
Wtorek |
Gimnastyka korekcyjna p. Agnieszka Pabin
|
10.30 – 11.00 |
Środa |
Jęz. angielski p. Joanna Sieczkowska
|
8.00 – 8.30 |
Czwartek |
Zajęcia taneczne p. Marcelina Góralczyk
|
10.30 – 11.00 |
Piątek |
Jęz. angielski p. Joanna Sieczkowska Logorytmnika p. Ewa Drapińska |
8.00 – 8.30 12.15 – 12.45 |
Zajęcia z pedagogiem p. Natalia Gaj –od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 – 13.00
Zajęcia z psychologiem p. Edyta Nita – wtorki i piątki w godz. 14.15 – 16.45
GRUPA VI (5-LATKI )- P. D. WASIAK
DNI TYGODNIA |
ZAJĘCIA DODATKOWE |
GODZINY ZAJĘĆ |
Poniedziałek |
Jęz. angielski p. Małgorzata Zagozda Logorytmnika p. Ewa Drapińska |
9.15 – 9.45 9.45 – 10.15 |
Wtorek |
Zajęcia taneczne p. Marcelina Góralczyk
|
10.00 – 10.30 |
Środa |
Jęz. angielski p. Małgorzata Zagozda Gimnastyka korekcyjna p. Agnieszka Pabin |
9.15 – 9.45 13.00 – 13.30 |
Czwartek |
-
|
- |
Piątek |
Logorytmnika p. Ewa Drapińska |
12.45 – 13.15
|
Zajęcia z pedagogiem p. Natalia Gaj –od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 – 13.00
Zajęcia z psychologiem p. Edyta Nita – wtorki i piątki w godz. 14.15 – 16.45
GRUPA VII (5-LATKI )- P. I. KOŁODZIEJSKA, M. WOJEWODA
DNI TYGODNIA |
ZAJĘCIA DODATKOWE |
GODZINY ZAJĘĆ |
Poniedziałek |
Jęz. angielski p. Małgorzata Zagozda
|
13.00 – 13.30 |
Wtorek |
Gimnastyka korekcyjna p. Agnieszka Pabin
|
11.00 – 11.30 |
Środa |
Jęz. angielski p. Małgorzata Zagozda
|
13.00 – 13.30 |
Czwartek |
Zajęcia taneczne p. Marcelina Góralczyk
|
11.00 – 11.30 |
Piątek |
|
|
Zajęcia z pedagogiem p. Natalia Gaj –od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 – 13.00
Zajęcia z psychologiem p. Edyta Nita – wtorki i piątki w godz. 14.15 – 16.45
GRUPA VIII (5-LATKI )- P. I. KOŁODZIEJSKA, M. KOLONKO
DNI TYGODNIA |
ZAJĘCIA DODATKOWE |
GODZINY ZAJĘĆ |
Poniedziałek |
Jęz. angielski p. Małgorzata Zagozda
|
8.00 – 8.30 |
Wtorek |
Gimnastyka korekcyjna p. Agnieszka Pabin
|
13.00 – 13.30 |
Środa |
Jęz. angielski p. Małgorzata Zagozda
|
8.00 – 8.30 |
Czwartek |
Zajęcia taneczne p. Marcelina Góralczyk
|
13.00 – 13.30 |
Piątek |
|
|
Zajęcia z pedagogiem p. Natalia Gaj –od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 – 13.00
Zajęcia z psychologiem p. Edyta Nita – wtorki i piątki w godz. 14.15 – 16.45
GRUPA IX ( 3-5-LATKI EUROPRZEDSZKOLAKI )- P. Ż. SZYMAŃSKA
DNI TYGODNIA |
ZAJĘCIA DODATKOWE |
GODZINY ZAJĘĆ |
Poniedziałek |
Logorytmika p. Marta Traczyk Jęz. angielski p. Joanna.Sieczkowska |
15.30 – 16.00 16.00 – 16.30 |
Wtorek |
Gimnastyka korekcyjna p. Agnieszka Pabin Jęz. angielski p. Joanna.Sieczkowska |
13.30 – 14.00 14.00 – 14.30 |
Środa |
-
|
- |
Czwartek |
Zajęcia taneczne p. Marcelina Góralczyk
|
14.00 – 14.30 |
Piątek |
Logorytmika p. Marta Traczyk
|
15.30 – 16.00 |
Zajęcia z pedagogiem p. Natalia Gaj –od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 – 13.00
Zajęcia z psychologiem p. Edyta Nita – wtorki i piątki w godz. 14.15 – 16.45
GRUPA X ( 3-5-LATKI EUROPRZEDSZKOLAKI )- P. Ż. SZYMAŃSKA
DNI TYGODNIA |
ZAJĘCIA DODATKOWE |
GODZINY ZAJĘĆ |
Poniedziałek |
Jęz. angielski p. Joanna.Sieczkowska Logorytmika p. Marta Traczyk |
15.30 – 16.00 16.00 – 16.30 |
Wtorek |
Gimnastyka korekcyjna p. Agnieszka Pabin Jęz. angielski p. Joanna.Sieczkowska |
14.00 – 14.30 15.15 – 15.45 |
Środa |
- |
- |
Czwartek |
Zajęcia taneczne p. Marcelina Góralczyk |
13.30 – 14.00
|
Piątek |
Logorytmika p. Marta Traczyk |
16.00 – 16.30
|
Zajęcia z pedagogiem p. Natalia Gaj –od poniedziałku do piątku w godz. 9.00 – 13.00
Zajęcia z psychologiem p. Edyta Nita – wtorki i piątki w godz. 14.15 – 16.45
Strona 3 z 4
Pokaż Kłodawa-zintegrowe-punkty na większej mapie
|