Gmina Kłodawa

Granty PPGR - Wsparcie dzieci
z rodzin pegeerowskich
w rozwoju cyfrowym

Trwa konkurs grantowy w ramach projektu „Cyfrowa Gmina”, którego organizatorem jest Centrum Projektów Polska Cyfrowa.

Z programu wsparcia dla dzieci z rodzin byłych pracowników PGR, mogą skorzystać gminy, na terenie których działały Państwowe Gospodarstwa Rolne.

W programie będą mogli również wziąć udział mieszkańcy Gminy Kłodawa, na terenie której działała Stacja Hodowli Buraka Cukrowego w Straszkowie.

Poprawiony: czwartek, 28 października 2021 13:40 Więcej…

Dzień Otwarty z Czystym Powietrzem

WFOŚGW Plakat A4 Drzwi Otwarte Programu Czyste Powietrze

Email Drukuj PDF

W BIPie została zamieszczona Uproszczona oferta realizacji zadania publicznego - Muzykoterapia i przegląd dorobku artystycznego osób niepełnosprawnych.

Poprawiony: poniedziałek, 11 października 2021 07:41

Życie w Kłodawie Aktualności

Mapy i szlaki

Pokaż Kłodawa-zintegrowe-punkty na większej mapie

Facebook Twitter myspace flickr youtube

Przewodniki

W ramach naszych serwisów internetowych stosujemy pliki cookies. Używamy cookies, żeby zrozumieć w jaki sposób użytkownicy korzystają z witryny i dostosować ją tak, aby korzystanie z niej było dla nich przyjemniejsze i ciekawsze. Stosujemy cookies także w celach reklamowych i statystycznych. Cookies mogą być również stosowane przez współpracujących z nami reklamodawców oraz przez firmy badawcze.W każdej chwili mogą Państwo zmienić swoje ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczone w Państwa urządzeniu końcowym. To find out more about the cookies we use and how to delete them, see our privacy policy.